technology

jak przesłać zdjęcia z iphone na komputer przez bluetooth

[ad_1]
Jak przesłać zdjęcia z iPhone na komputer przez Bluetooth?

W dzisiejszych czasach każdy z nas przechowuje ogromną ilość zdjęć na swoim iPhonie. Czasami jednak może pojawić się potrzeba przeniesienia tych zdjęć na komputer. Jest wiele sposobów, aby to zrobić, ale jednym z najprostszych i najszybszych jest użycie łączności Bluetooth. W tym artykule pokażemy Ci krok po kroku, jak przesłać zdjęcia z iPhone na komputer przez Bluetooth.

Krok 1: Upewnij się, że Bluetooth jest włączony

Przed rozpoczęciem procesu przesyłania zdjęć upewnij się, że Bluetooth jest włączony zarówno na Twoim iPhonie, jak i na komputerze. Otwórz ustawienia na iPhone (ikonka zębatki) i znajdź opcję Bluetooth. Upewnij się, że jest włączona. Na komputerze też powinieneś znaleźć ikonę Bluetooth w panelu sterowania lub menu ustawień. Sprawdź czy jest aktywna.

Krok 2: Parowanie urządzeń

Aby przesłać zdjęcia między iPhone a komputerem, musisz je najpierw sparować. Na iPhonie wybierz z listy dostępnych urządzeń komputer i nawiąż parowanie. Na komputerze powinna pojawić się informacja o żądaniu parowania. Potwierdź parowanie i poczekaj aż oba urządzenia zostaną połączone.

Krok 3: Przesyłanie zdjęć

Po poprawnym sparowaniu urządzeń możesz rozpocząć przesyłanie zdjęć. Na iPhone otwórz aplikację Zdjęcia i wybierz zdjęcie, które chcesz przesłać. Po wybraniu zdjęcia, kliknij na ikonę dzielenia, która znajduje się w dolnym lewym rogu ekranu. Wśród opcji udostępniania powinieneś znaleźć możliwość przesyłania przez Bluetooth. Wybierz tę opcję.

Krok 4: Odebranie na komputerze

Na komputerze pojawi się powiadomienie o nadchodzącym przesyłaniu. Zaakceptuj to powiadomienie i zatwierdź otrzymywanie plików przez Bluetooth. W tym momencie komputer powinien rozpocząć przesyłanie zdjęć. Poczekaj, aż przesyłanie zostanie zakończone.

Podsumowanie

Przesyłanie zdjęć z iPhone na komputer przez Bluetooth jest prostym i szybkim sposobem na przeniesienie swoich pamiątek. Upewnij się, że Bluetooth jest włączony zarówno na iPhonie, jak i na komputerze. Sparuj urządzenia i rozpocznij przesyłanie zdjęć. Pamiętaj, że proces może potrwać trochę czasu, w zależności od liczby i rozmiaru zdjęć. Na koniec sprawdź, czy wszystkie zdjęcia są na Twoim komputerze. Teraz możesz cieszyć się swoimi ulubionymi zdjęciami również na większym ekranie.
[ad_2]


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *